Logo Projektu EFS

Aktualności

17.06.2018

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA LISTY REZERWOWE !!!

Zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych do naszej placówki w ramach projektu "Żłobek marzeń" (placówka przy ul. Kościuszki 16/18 w Olsztynie)

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo lub planujących powrót do pracy po urodzeniu dziecka, posiadających pod swoją opieka dzieci do lat 3.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacyjnymi w zakładce Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniePLIKI DO POBRANIA. Ze względu na zmieniający się status uczestnika w perspektywie czasowej rekrutacja na listy rezerwowe będzie prowadzona w trybie ciągłym.

W razie zaistnienia specjalnych potrzeb w zakresie wypełniania formularza rekrutacyjnego prosimy o zgłoszenie do biura.

OPIEKA W ŻŁOBKU W RAMACH PROJEKTU JEST BEZPŁATNA !

30.01.2018

Zapraszamy do udziału w projekcie "Żłobek marzeń". Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo lub planujących powrót do pracy po urodzeniu dziecka, posiadających pod swoją opieka dzieci do lat 3. Zapewnimy profesjonalną opiekę dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacyjnymi w zakładce Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniePLIKI DO POBRANIA. Rekrutacja prowadzona będzie w okresie 01.02.2018-23.02.2018.

OPIEKA W ŻŁOBKU W RAMACH PROJEKTU JEST BEZPŁATNA !

Placówka uruchomiona zostanie przy ul. Kościuszki 16/18 w Olsztynie