Oferta żłobka

Żłobek „Marzenie” mieści się przy ulicy Plac Konsulatu Polskiego 1 w Olsztynie (centrum miasta). Jest to placówka niepubliczna, która prowadzi działalność opiekuńczo-wychowawczą nad dziećmi od 5 m-ca życia do 3 roku życia.

Nasz żłobek powstał z inicjatywy osób, które stworzyły to miejsce z myślą o dzieciach.

Żłobek posiada salę do zabaw dla dzieci i oddzielną salę do spania. Są one przestronne i funkcjonalne. Pomieszczenia są wyposażone w kolorowe meble i zabawki posiadające certyfikaty zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Podłogi wyłożone są ciepłymi, miękkimi, bezpiecznymi i antyalergicznymi wykładzinami dywanowymi. W Placówce ponadto wydzielona jest szatnia oraz aneks kuchenny.

Posiłki dla dzieci przygotowywane są z niezwykłą dbałością przez catering.

W pobliżu żłobka znajduje się plac zabaw, który jest usytuowany w bezpiecznym miejscu.

Placówka zapewnia w szczególności:

• Profesjonalną opiekę, edukację i wychowanie dzieci w wieku od 5 m-ca życia do 3 lat
  • Całodzienne wyżywienie spełniające normy żywieniowe
  • Usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne świadczone przez wymaganą przepisami prawa liczbę personelu
  • Prowadzenie programu adaptacyjnego w celu ułatwienia przystosowania się dziecka w żłobku
  • Zaspokajanie potrzeb fizycznych, społecznych, psychicznych i emocjonalnych dziecka
  • Prowadzenie urozmaiconych zajęć dydaktyczno-wychowawczych i rozwojowych zgodnie z programem pracy żłobka
  • Opiekę godzinową w zależności od potrzeb rodziców
  • Opiekę całodzienną

Oferujemy szeroki zakres zajęć ogólnorozwojowych:

• Czytanie bajek
  • Zabawy przy muzyce
  • Zajęcia ruchowe, manualne, artystyczne

Zawsze pamiętamy o urodzinach naszych małych podopiecznych. Atrakcyjny wystrój Placówki i odpowiednio dobrana kolorystyka sprzyjają miłemu nastrojowi, chęci do zabawy oraz wypoczynku.

Podstawowym zadaniem naszej działalności jest zapewnienie dzieciom jak najkorzystniejszych warunków rozwojowych, bezpieczeństwa, poczucia stabilizacji oraz przygotowanie dzieci do przedszkola. Zapewniamy dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju.

Nasz żłobek jest miejscem, którego Państwo szukacie. Zapewniamy Państwa dzieciom opiekę, by czuły się bezpieczne i radosne, a każdy ich uśmiech był gwarancją dobrej zabawy! Żłobek działa także w sezonie letnim.